Napisz do nas:
278.25 zł Netto
Podgrzewacz talerzy – dzięki specjalnemu kształtowi – zajmuje bardzo niewiele miejsca i jest w stanie podgrzać nawet dwanaście talerzy do temperatury ok. 65°C. Jeżeli podgrzewacz nie jest używany, można go przechowywać w sposób higieniczny i bezpieczny dzięki dołączonej pokrywie.
| Materiał | Stal szlachetna Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 320 mm |
| głębokość | 250 mm |
| wysokość | 105 mm |
| waga | 2,9 kg |
| Moc przyłączeniowa | 0,3 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zakres temperatury do | 65 °C |
| Sterowanie | Przełącznik dźwigienkowy |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Średnica talerza maks. | 280 mm |
| Pojemność talerzy | 12 |