Dlaczego my ?

Lider na rynku
od ponad 20 lat

Szybka dostawa

Autoryzowany serwis

Kompleksowe doradztwo

Atrakcyjne ceny

Filtruj według

Marka

Marka

Do talerzy

Kosze na talerze są praktycznym wyposażeniem ułatwiającym korzystanie ze zmywarki. Pozwalają na wygodne umieszczanie elementów stołowej zastawy we wnętrzu urządzenia. Zabezpieczają je przed uszkodzeniem na wszystkich etapach mycia, a także podczas transportu i przechowywania. Ułatwiają przenoszenie talerzy po wyciągnięciu ze zmywarki i zabezpieczają przed osadzaniem się kurzu na umytych naczyniach.

Odpowiednio zaprojektowane kosze do talerzy posiadają słupki, które umożliwiają na ułożenie talerzy płytkich, deserowych czy też głębokich w sposób optymalny, zapewniający ich całkowite umycie oraz optymalny przepływ wody pomiędzy wszystkimi płaszczyznami. Kosze wykonane z wysokiej jakości polipropylenu przez długie lata spełniają swoją funkcję. Wszystko dlatego że kosze do talerzy z polipropylenu są trwałe, odporne na temperaturę i środki czyszczące.

Zapraszamy do zapoznania się z kategorią obejmującą kosze do talerzy przeznaczone do użytku w gastronomii. Dodatkowo warto zapoznać się z ofertą koszy do sztućców, koszy do szkła oraz koszy do tac. W przypadku dużych gastronomii np. kuchni hotelowych warto zastanowić się też nad nabyciem wózków na kosze, które ułatwiają ich składowanie i transport.

Aktywne filtry