Dlaczego my ?

Lider na rynku
od ponad 20 lat

Szybka dostawa

Autoryzowany serwis

Kompleksowe doradztwo

Atrakcyjne ceny

Akcesoria

Akcesoria kelnerskie – eleganckie i praktyczne dodatki

Żadna restauracja, bistro czy bar nie może obejść się bez dobrego kelnera. To w końcu on wita gości przybywających do lokalu, obsługuje i dba o ich zadowolenie. Można powiedzieć, że kelnerzy są wizytówką restauracji. Muszą wyróżniać się nie tylko przyjazną osobowością, taktownością, ogładą, a czasem i dużą dawką cierpliwości, ale również eleganckim wyglądem. Każdy właściciel lokalu chce, aby jego pracownicy stanowili drużynę, która wspólnie buduje wizerunek marki. Z tego względu kelnerzy noszą w pracy uniformy w tym samym lub bardzo podobnym stylu. Wyglądają wtedy bardzo elegancko, co bez wątpienia podnosi prestiż samej restauracji. Warto jednak zadbać nie tylko o sam strój kelnerów, ale i praktyczne akcesoria, które ułatwią im pracę. Znajdziesz je rzecz jasna w ofercie sklepu Gastromix!

Kelnerska portmonetka

Naszą pierwszą propozycją jest kelnerska portmonetka. Przybrała ona formę stylowej małej kopertówki, która prezentuje się niezwykle elegancko. Ten modny dodatek z pewnością podkreśli wysoką klasę Twojego lokalu, a przy tym usprawni proces płatności. Kelnerzy zawsze będą mieć przy sobie drobne pieniądze potrzebne do wydania reszty. Z pewnością takie akcesoria przydadzą się zwłaszcza w sezonie letnich ogródków. Portmonetka pozwoli zaoszczędzić cenny czas – kelner nie będzie musiał pokonywać odległości od stolika do wnętrza restauracji, gdzie stoi główna kasa. Dzięki temu będzie mógł skupić się na jak najlepszej obsłudze pozostałych gości. W asortymencie posiadamy portmonetki wykonane z wysokiej jakości skóry bydlęcej. Dostępne są w dwóch kolorach: czerwonym i czarnym.

Kelnerska kabura

Innym zarówno modnym, jak i praktycznym dodatkiem do garderoby kelnerskiej jest kabura. W naszej ofercie posiadamy jej dwa modele. Pierwszy posiada specjalne szelki do szybkiego nakładania, a drugi pętelkę, dzięki której łatwo można go przymocować do paska lub fartucha. Nasze kabury zostały wykonane z wysokiej jakości skóry bydlęcej. Stanowią eleganckie, ale i niezwykle funkcjonalne akcesorium. Dzięki kilku przegródkom znajdzie się w nich miejsce np. na notes i długopis, telefon czy gotówkę.

Aktywne filtry