Napisz do nas:
1,092.75 zł Netto
| Moc przyłączeniowa | 0.4 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Zakres temperatury od | 30 °C |
| Zakres temperatury do | 85 °C |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Regulacja temperatury | Termostatycznie |
| Rodzaj drzwi | Drzwi skrzydłowe |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Ilość drzwi | 1 |
| Ilość półek | 1 |
| Wersja półki | Na całej powierzchni |
| Regulowana wysokość półek | tak |
| Wykonanie wewnątrz | Dzielone na 2 |
| Właściwości | - |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 400 mm |
| głębokość | 400 mm |
| wysokość | 545 mm |
| waga | 24.0 kg |
| Średnica talerza maks. | 320 mm |
| Pojemność dla talerzy | 25 - 30 |