Dlaczego my ?

Lider na rynku
od ponad 20 lat

Szybka dostawa

Autoryzowany serwis

Kompleksowe doradztwo

Atrakcyjne ceny

Odzież Gastronomiczna

Odzież gastronomiczna dla profesjonalistów

Jak Cię widzą, tak Cię piszą. To powiedzenie sprawdza się w naprawdę wielu aspektach naszego życia – również tych zawodowych. Nasz schludny wygląd zewnętrzny, a zwłaszcza to, co na siebie zakładamy, może wywrzeć wrażenie na naszych klientach. W branży gastronomicznej dużą uwagę zwraca się zwłaszcza na kelnerów mających bezpośredni kontakt z gośćmi. A co z kucharzami? Czy o ich wygląd również należy zadbać? Oczywiście, że tak! Specjalistyczna, a przede wszystkim estetyczna odzież gastronomiczna świadczy nie tylko o profesjonalizmie kucharza, ale i charakterze samego lokalu. Coraz popularniejsze stają się też restauracje z otwartą kuchnią. W takich miejscach goście mogą bacznie obserwować przyrządzanie ich posiłków i samych kucharzy. Ich charakterystyczny dress code będzie w takim wypadku niezbędny. Tak samo w sytuacji, w której to kucharz wychodzi z kuchni do gości, by przy ich stoliku przyrządzić lub dokończyć sporządzanie dania. Pamiętaj – odpowiedni ubiór może zrobić nie lada wrażenie!

W kuchni najważniejsze jest bezpieczeństwo

Strój, który zakłada na siebie profesjonalny kucharz, ma w sobie niewątpliwie dużo uroku. Kojarzy się nam z eleganckimi restauracjami i znakomitym jedzeniem. Oczywiście sfera wizualna jest tu bardzo ważna, ale nie można zapominać o najważniejszej funkcji odzieży gastronomicznej. Chodzi oczywiście o ochronę osoby przygotowującej posiłki. Wielogodzinna praca w kuchni jest wyczerpującym zadaniem. Kucharz narażony jest nie tylko na liczne zabrudzenia, ale i na kontakt z wysoką temperaturą. Dobrej jakości uniform powinien chronić noszącego przed możliwymi oparzeniami, a w razie groźniejszego wypadku musi dać się łatwo zdjąć. Odzież gastronomiczna umożliwia też zachowanie higieny, co jest szczególnie ważne w trakcie pracy z żywnością. Warto wspomnieć tu zwłaszcza o bandanach i czapkach, które ograniczają ryzyko przedostania się włosa do talerza.

Poznaj naszą ofertę odzieży gastronomicznej!

Koszule, bluzy, spodnie, fartuchy, zapaski, czapki i chustki najwyższej jakości – wszystko to znajdziesz w asortymencie naszego sklepu. Daj się oczarować najlepszym tkaninom, wygodnym krojom i eleganckiemu wzornictwu. Czekamy na Twoje zamówienie!

Aktywne filtry

Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie