Napisz do nas:
1,955.25 zł Netto
| Moc przyłączeniowa | 0.6 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zakres temperatury do | 80 °C |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Średnica talerza maks. | 320 mm |
| Pojemność dla talerzy | 30 - 40 |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 460 mm |
| głębokość | 460 mm |
| wysokość | 575 mm |
| waga | 21.6 kg |
| Zakres temperatury od | 30 °C |
| Regulacja temperatury | Termostatycznie |
| Termostat | tak |
| Rodzaj drzwi | Drzwi obrotowe |
| Zawias drzwi | Biegnące do wewnątrz |
| Średnica wewnętrzna | 330 mm |
| Wersja półki | Na całej powierzchni |