Napisz do nas:
1,331.25 zł Netto
| Moc przyłączeniowa | 0.75 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Zakres temperatury od | 30 °C |
| Zakres temperatury do | 85 °C |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Regulacja temperatury | Termostatycznie |
| Rodzaj drzwi | Drzwi skrzydłowe |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Ilość drzwi | 1 |
| Ilość półek | 1 |
| Wersja półki | Na całej powierzchni |
| Regulowana wysokość półek | tak |
| Wykonanie wewnątrz | Dzielone na 2 |
| Właściwości | - |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 450 mm |
| głębokość | 450 mm |
| wysokość | 855 mm |
| waga | 33.0 kg |
| Średnica talerza maks. | 320 mm |
| Pojemność dla talerzy | 55 - 60 |