Sensa

Linia szkła, której tworzeniu przyświecała idea, że o wyborze kieliszka decyduje nie rodzaj wina tylko specyfika bukietu lub stylu reprezentowanego przez dane wino.
SENSA to cztery kształty kieliszków, z których każdy posiada odrębną charakterystykę odpowiednią dla wydobycia głębi aromatu danego typu, niezależnie od tego czy wino jest białe, czerwone czy różowe. Charakter, bukiet, zapach i smak wina decydują o wyborze odpowiedniego kieliszka, nie zaś kolor.
SENSA Light & Fresh dzięki delikatnie zwężającemu się kształtowi czaszy będzie idealnym wyborem dla lekkich win w typie Mueller-Thurgau, Riesling czy odmian Portugieser.
SENSA Strong & Sensy za sprawą większej i dłuższej czaszy będzie doskonałym kompanom dla mocniej zbudowanych odmian o dominantach taninowych czy wyraźnym aromacie beczek.
Dzięki kieliszkom linii SENSA obcowanie z dowolnym typem wina wydaje się bardzo komfortowe. SENSA wydobędzie to co najlepsze zarówno z lekkich, owocowych przedstawicieli gatunku jak i mocno zbudowanych, złożonych, szlachetnych odmian urzekających jedwabistością i bogactwem.
Cienkościenne, filigranowe wręcz w swoim designie kieliszki są wykonane z nieprzeciętnie odpornego na stłuczenia szkła kryształowego TRITAN będącego opatentowaną technologią stosowaną przez SCHOTT ZWIESEL.
Szkło kryształowe marki SCHOTT ZWIESEL to najwyższa jakość połączona z wyjątkową wytrzymałością uzyskaną dzięki wykorzystaniu opatentowanej masy kryształowej TRITAN.
Technologia TRITAN pozwoliła uzyskać lepszą odporność na stłuczenia, zarysowania i wyszczerbienia podczas użytkowania i mycia w zmywarkach.
SCHOTT ZWIESEL gwarantuje ciągłość fasonów przez minimum 5-10 lat.

Aktywne filtry