Napisz do nas:
1,679.16 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00000275 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | OTS-45 |
| Waga [kg] | 20.00 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 420 mm |
| Wysokość | 560 mm |
| Pojemność | 30 talerzy |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 400 W |
| Temperatura minimalna | 20 °C |
| Temperatura maksymalna | 90 °C |