Napisz do nas:
4,708.50 zł Netto
| Materiał | Stal szlachetna |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 435 mm |
| głębokość | 820 mm |
| wysokość | 1025 mm |
| waga | 54.0 kg |
| Moc przyłączeniowa | 2 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zakres temperatury od | 30 °C |
| Zakres temperatury do | 110 °C |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. |
| Regulacja temperatury | Termostatycznie |
| Kółka skrętne | 4 kółka skrętne, 2 z możliwością zablokowania |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Średnica kółek | 100 mm |
| Z uchwytem/uchwytami | tak |
| Średnica talerza maks. | 300 mm |
| Pojemność dla talerzy | 2 x 50 |
| Ilość płyt grzewczych | 2 |
| Płyty grzewcze osobno włączane | nie |
| W zestawie | 2 pokrywy, tworzywo sztuczne |