Napisz do nas:
3,241.56 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00000277 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | OTS-78 |
| Waga [kg] | 42.30 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 800 mm |
| Głębokość | 420 mm |
| Wysokość | 860 mm |
| Pojemność | 120 talerzy |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1500 W |
| Temperatura minimalna | 20 °C |
| Temperatura maksymalna | 90 °C |