Dlaczego my ?

Lider na rynku
od ponad 20 lat

Szybka dostawa

Autoryzowany serwis

Kompleksowe doradztwo

Atrakcyjne ceny

Półki wiszące z rantem

Półka wisząca gastronomiczna - jakie ma zastosowanie praktyczne?

Meble ze stali nierdzewnej to podstawa wyposażenia profesjonalnych kuchni. Wymienić tutaj warto m.in. półki wiszące z rantem. Są to akcesoria wykorzystywane chętnie także w chłodniach, spiżarniach i pomieszczeniach gospodarczych różnego rodzaju. Zwiększają ich funkcjonalność i zapewniają dodatkowe miejsce do przechowywania akcesoriów kuchennych czy produktów spożywczych. 

Półka gastronomiczna ze stali nierdzewnej i jej zalety

Półki gastronomiczne wykonane ze stali nierdzewnej mają sporo zalet. Są odporne na działanie wilgoci oraz wysokiej czy niskiej temperatury. Przez wiele lat nie zmieniają swoich właściwości i wyglądu. Jednocześnie są bardzo wytrzymałe i stabilne. Można na nich przechowywać całkiem sporo produktów. Nie ma także najmniejszego problemu z utrzymaniem ich w czystości. Stal nierdzewną można w łatwy sposób zdezynfekować, gdy zajdzie taka potrzeba. 

Jaką półkę wiszącą gastronomiczną wybrać do kuchni?

Trudno jest sobie wyobrazić funkcjonalnie urządzoną kuchnię bez odpowiednich mebli. Dużą rolę odgrywają w tym przypadku półki wiszące wykonane ze stali nierdzewnej. Są to meble wieszane na ścianie, a więc nie zajmują cennego miejsca na podłodze i nie zagracają pomieszczenia. Jednocześnie tworzą doskonałą przestrzeń do przechowywania np. przypraw czy przyborów kuchennych. W naszym sklepie internetowym prezentujemy wysokiej klasy półki gastronomiczne marki Yato.

Aktywne filtry