Dlaczego my ?

Lider na rynku
od ponad 20 lat

Szybka dostawa

Autoryzowany serwis

Kompleksowe doradztwo

Atrakcyjne ceny

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 55,00 zł - 162,00 zł

Do tac

Optymalne rozmieszczenie naczyń, tac i sztućców w zmywarce pozwala maksymalnie wykorzystać pojemność urządzenia i uzyskać najlepsze efekty mycia. Kosze przeznaczone do mycia tac w zmywarkach to rozwiązanie, które ułatwi pracę w każdej kuchni. Wygodne umieszczanie tac w komorze urządzenia upraszcza i przyspiesza korzystanie ze zmywarki. Umożliwia także dokładne mycie tac i łatwe przenoszenie oraz przechowywanie. Kosze zabezpieczają też umyte tace przed osadzaniem się kurzu i zabrudzeń z zewnątrz.

Kosze do tac są uzupełnieniem wyposażenia każdej zmywarki. Można je też przechowywać na stojakach, czyli podstawach pod zmywarkę lub łatwo przewozić na wózkach do tac. Wykonane są z wysokiej jakości polipropylenu, dzięki czemu z powodzeniem mogą służyć przez długi czas, bowiem materiał ten jest odporny na temperatury, wilgoć oraz środki czyszczące.

Dostępne w naszym sklepie kosze są lekkie, uniwersalne i praktyczne. Oferujemy markowe wyposażenie stworzone z myślą o użytku profesjonalnym i spełniające oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w tej kategorii. Dodatkowo warto zapoznać się z ofertą koszy do sztućców, koszy do szkła oraz koszy do talerzy.

Aktywne filtry

55,07 zł 65,56 zł -16%
Zobacz
127,67 zł 161,60 zł -21%
Zobacz
65,44 zł 68,88 zł -5%
Zobacz