Dlaczego my ?

Lider na rynku
od ponad 20 lat

Szybka dostawa

Autoryzowany serwis

Kompleksowe doradztwo

Atrakcyjne ceny

Dozowniki do zmywarek

Dozowniki do zmywarek są przeznaczone do automatycznego dozowania detergentu. Są to elektromagnetyczne membranowe pompy dozujące. Stosuje się je w profesjonalnych urządzeniach gastronomicznych dla optymalizacji pracy zmywarki. Przy wykorzystaniu dozownika należy używać skoncentrowanego środka do mycia naczyń. Pozwala to zautomatyzować proces mycia oraz uzyskać doskonałe efekty. Dozowniki do zmywarek dawkują ilość detergentu niezbędną do zachowania higieny oraz uzyskania czystości naczyń. Jednocześnie zużywamy tylko taką środka czyszczącego, jaka jest rzeczywiście niezbędna. Precyzyjne dozowanie jest ekonomiczne, wygodne i ekologiczne.


Dozowniki do płynów myjących przeznaczone do stosowania w zmywarkach gastronomicznych umożliwiają dostosowanie ilości dozowanego detergentu. Poniżej dostępne są modele z opcją regulacji ilości płynu do zużycia na godzinę pracy zmywarki.

Urządzenia dostępne w naszym sklepie zostały opracowane z myślą o użytku w zmywarkach przemysłowych. Są to niezawodne dozowniki przystosowane do intensywnego użytkowania w średniej i dużej gastronomii,. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą markowego wyposażenia renomowanych marek, jak Lozamet orz Stalgast.

Aktywne filtry