Dlaczego my ?

Lider na rynku
od ponad 20 lat

Szybka dostawa

Autoryzowany serwis

Kompleksowe doradztwo

Atrakcyjne ceny

Automaty

Automaty do bitej śmietany – niezbędne urządzenie w Twojej kawiarni

Deser lodowy, kawałek pysznego ciasta, kubek gorącej czekolady, słodkie naleśniki, chrupiący gofr, mrożona kawa, milkshake. Musimy przyznać, że na samą myśl o tych słodkich smakołykach aż cieknie nam ślinka. Każdy z tych przysmaków koniecznie musi być podany z kapką bitej śmietany! Ten kremowy, puszysty i kremowy dodatek świetnie podkreśla smak deseru i balansuje jego słodycz. Kleksy z bitej śmietany mogą pełnić też rolę smakowitej dekoracji talerza. Jest ona wprost niezastąpiona! Wie o tym każdy właściciel kawiarni, cukierni, lodziarni czy restauracji. Jak jednak uzyskać jej idealną konsystencję i temperaturę? Oczywiście za pomocą jednego z naszych automatów, który bez dwóch zdań powinien znaleźć się na wyposażeniu Twojego lokalu.

Automat do bitej śmietany, który ułatwi Ci pracę

Mechanizm działania takiego automatu jest bardzo prosty. Urządzenie wykorzystuje do produkcji kremu system sprężonego powietrza. Jest ono wprowadzane do pojemnika ze śmietaną, po czym ta jest wypychana przez dyszę. Proces powoduje jej napowietrzenie, dzięki czemu wytwarzana bita śmietana ma lekką i puszystą konsystencję. Użycie automatu umożliwia też jej produkcję w prawidłowej temperaturze, wynoszącej 4 stopnie Celsjusza. Dzięki tej maszynie nie tylko uzyskasz pyszny krem, ale też znacznie przyspieszysz jego produkcję. Jest to szczególnie ważne zwłaszcza w przypadku kawiarni, w których użycie bitej śmietany jest bardzo duże. Powiedzmy sobie jednak szczerze – kiedy liczy się czas, jej ręczna produkcja jest całkowicie nieopłacalna. Z drugiej strony nie należy oszczędzać na jakości i decydować się na pełen sztucznych dodatków gotowy produkt. Idealnym rozwiązaniem będzie więc zainwestowanie w profesjonalny automat, który nie tylko usprawni pracę, ale pozwoli uzyskać pyszną bitą śmietanę o idealnej wręcz konsystencji.

Poznaj ofertę naszych automatów do bitej śmietany!

Automaty, które skompletowaliśmy w naszej ofercie, pochodzą od najlepszych producentów. Oba modele są w stanie wyprodukować aż 50 kg bitej śmietany na godzinę. Ich demontowalne elementy umożliwiają dokładne czyszczenie i zachowanie wysokiego poziomu higieny. Jesteśmy przekonani, że wybierając nasze produkty – zarówno Ty, jak i Twoi klienci – nie będziecie zawiedzeni.

Aktywne filtry

12 606,49 zł 15 373,77 zł -18%
Zobacz
12 915,00 zł 14 760,00 zł -13%
Zobacz
12 915,00 zł 14 760,00 zł -13%

Maszyna automat do bitej smietany  Mussana Pony 2