Meble YATO 48H

Wysokiej jakości meble kuchenne ze stali nierdzewnej

W dużej mierze za sukcesem kuchni stoi odpowiednio zaplanowane zaplecze kuchenne. Pomieszczenie to musi być praktyczne i funkcjonalne. Powinno zapewniać maksymalny komfort pracy, bo to przekłada się na szybkość i jakość wydawanych potraw. Podstawą są w tym przypadku m.in. wysokiej jakości stoły z nierdzewki. To meble odporne na uszkodzenia mechaniczne i bardzo trwałe. Są podstawą w każdej restauracyjnej kuchni. 

Jakie zalety ma stół z nierdzewki?

W profesjonalnej kuchni meble z nierdzewki sprawdzają się wręcz doskonale. Wyposażenie pomieszczenia trzeba zacząć od odpowiednich stołów roboczych, które muszą się znaleźć na każdym zapleczu kuchennym. Do wyboru są w tym przypadku m.in. stoły centralne i stoły przystawne. Mogą mieć one zróżnicowaną wielkość, co pozwala na ich dostosowanie do swoich potrzeb. Stal nierdzewna w tym przypadku sprawdza się doskonale, jest odporna na działanie kwasów i wysokie temperatury. Nie jest także trudna do utrzymania w czystości. 

Trwałe i praktyczne stoły z nierdzewki 

Podstawowym atutem mebli kuchennych ze stali nierdzewnej jest ich trwałość. To ważne, bo stoły w kuchni są eksploatowane bardzo intensywnie. Muszą więc mieć mocną konstrukcję. Jednocześnie stoły z nierdzewki cechują się także dobrą tolerancją na zmiany temperatur. Nie bez znaczenia jest także to, że można je błyskawicznie wyczyścić i zdezynfekować. 

Aktywne filtry