Napisz do nas:
1,847.16 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00000276 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | OTS-48 |
| Waga [kg] | 25.60 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 420 mm |
| Wysokość | 860 mm |
| Pojemność | 60 talerzy |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 750 W |
| Temperatura minimalna | 20 °C |
| Temperatura maksymalna | 90 °C |