Dlaczego my ?

Lider na rynku
od ponad 20 lat

Szybka dostawa

Autoryzowany serwis

Kompleksowe doradztwo

Atrakcyjne ceny

Stoły centralne

Wysokiej jakości gastronomiczne stoły centralne

Jeśli mowa o meblach gastronomicznych to szczególną uwagę trzeba zwrócić na stoły centralne. Trudno jest sobie wyobrazić bez nich dobrze wyposażoną kuchnię. Bardzo funkcjonalne są przede wszystkim stoły centralne z praktyczną półką. W zależności od wielkości restauracji i ilości podejmowanych gości, do wyboru są stoły gastronomiczne o zróżnicowanej wielkości. Wszystkie są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. 

Praktyczne stoły centralne z półką - idealne do każdej kuchni

Stoły centralne pozwalają na bezproblemową i wygodną obróbkę różnego rodzaju artykułów spożywczych i przygotowywanie potraw różnego typu. Można na nie komfortowo odkładać narzędzia i akcesoria kuchenne. Są to więc meble, które zwiększają funkcjonalność kuchni - także w przypadku dużego ruchu. Stoły centralne nie są trudne w montażu. Cechują się zaskakującą lekkością i mobilnością. Nie sprawiają problemów w zakresie utrzymania w czystości. 

Jakie zalety mają stalowe stoły centralne?

Wykonane ze stali nierdzewnej stoły centralne są przede wszystkim meblami bardzo wytrzymałymi i odpornymi na uszkodzenia mechaniczne. Bardzo trudne jest je zarysować. Cechują się też dużą odpornością na zmiany temperaturowe. W razie potrzeby można je szybko wyczyścić i zdezynfekować. Przez długie lata prezentują się jak nowe. Dlatego należą do najpopularniejszych elementów wyposażenia profesjonalnych kuchni. 

Aktywne filtry