Dlaczego my ?

Lider na rynku
od ponad 20 lat

Szybka dostawa

Autoryzowany serwis

Kompleksowe doradztwo

Atrakcyjne ceny

Stoły przystawne

Stół przyścienny i jego zastosowanie w gastronomii

Stół przyścienny ze stali nierdzewnej to jeden z najpopularniejszych rodzajów mebli wykorzystywanych w profesjonalnych kuchniach. Stoły z tzw. nierdzewki są bardzo wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i niezbyt trudne do utrzymania w czystości. Przy okazji doskonale współgrają z innymi meblami czy urządzeniami wykonanymi ze stali nierdzewnej. 

Jaki stół przyścienny ze stali nierdzewnej wybrać do kuchni?

Standardowe stoły przyścienne mają głębokość 60-70 cm. Dlatego bez problemu można do nich dopasować resztę zabudowy. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są stoły przyścienne składane o zróżnicowanej długości. W większych kuchniach dobrym rozwiązaniem są nieco dłuższe meble, przy których pracować można kilka osób jednocześnie. Warto zwrócić uwagę na funkcjonalne meble z półką na przedmioty - zlokalizowana jest ona pod blatem i zwiększa funkcjonalność mebla. 

Gdzie sprawdzi się stół składany przyścienny?

Stoły składane przyścienne to doskonały wybór do każdej profesjonalnej kuchni. Sprawdzają się doskonale w pomieszczeniach różnej wielkości. Meble ze stali nierdzewnej od lat cieszą się w przypadku gastronomii bardzo dużą popularnością. Są odporne na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Bardzo trudno jest je zarysować. Jednocześnie nie sprawiają większych problemów w zakresie utrzymania w czystości. Można je także błyskawicznie zdezynfekować. Cechują się odpornością na niskie i wysokie temperatury.

Aktywne filtry