Napisz do nas:
962.25 zł Netto
Kostkarka do lodu umożliwia wyprodukowanie kostek lodu w kształcie pustych stożków w 3 różnych rozmiarach – w zależności od potrzeb. Dzięki zintegrowanemu zbiornikowi na wodę i kompaktowej wersji urządzenie doskonale sprawdzi się jako element wyposażenia barowego.
| Moc przyłączeniowa | 0.32 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Właściwości | Przełącznik wyboru wielkości kostek lodu |
| Lampka kontrolna | gotowość do pracy pełny zasobnik uzupełnienie zbiornika rozmiar kostki lodu |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Sterowanie | Przycisk Elektronicznie |
| Podblatowa | nie |
| Nadaje się do zabudowy | nie |
| Przyłącze wody | - |
| Klasa klimatyczna | ST |
| Środek chłodniczy | R290 / 0,033 kg |
| Chłodzenie | Chłodzenie powietrzem |
| Czujnik poziomu napełnienia | tak |
| Pojemność zasobnika | 1.5 kg |
| Produkcja maks. | 15 kg / 24 godz. |
| Produkcja przy pomocy | Pionowy system parownika |
| Kolor | Stalowo-szary |
| W zestawie | 1 szufelka do lodu |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 375 mm |
| głębokość | 420 mm |
| wysokość | 415 mm |
| waga | 13.9 kg |
| Pojemność zbiornika | 4.5 l |
| Wersja kostek lodu | Kształt stożka (stożek pusty) |
| Rozmiar kostki lodu | S (Ø 1,5 cm | wys. 3,5 cm) M (Ø 2,2 cm | wys. 3,5 cm) L (Ø 2,5 cm | wys. 3,5 cm) |
| Wydajność zbiornika wody | maks. 150 kostek lodu w zależności od rozmiaru kostki lodu |
| Produkcja / cykl pracy | 12 kostek lodu |
| Ilość rozmiarów kostek lodu | 3 |
| Odpływ wody | Lewo |