Napisz do nas:
6,500.76 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00009978 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | SS-60 A |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 520 mm |
| Głębokość | 640 mm |
| Wysokość | 830 mm |
| Wydajność na dobę | 54 kg/24h |
| Rodzaj chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 460 W |