Napisz do nas:
4,619.16 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00009974 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | SS-35 A |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 440 mm |
| Głębokość | 610 mm |
| Wysokość | 700 mm |
| Wydajność na dobę | 33 kg/24h |
| Rodzaj chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 400 W |