Napisz do nas:
2,157.75 zł Netto
W urządzeniu zastosowano czynnik chłodniczy R290. Kostkarka posiada klasę klimatyczną N. Agregat chłodzony jest powietrzem.
| Numer katalogowy producenta | 271773 |
|---|---|
| Producent | Hendi |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 398 mm |
| Głębokość | 546 mm |
| Wysokość | 682 mm |
| Wydajność na dobę | 26 kg/24h |
| Rodzaj chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Pojemnik zapasu | 7 kg |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 241 W |
| Czynnik chłodniczy | R290 |