Napisz do nas:
3,947.16 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00009972 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | SS-25 A |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 350 mm |
| Głębokość | 470 mm |
| Wysokość | 590 mm |
| Wydajność na dobę | 22 kg/24h |
| Rodzaj chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 360 W |
| Waga [kg] | 30.00 kg |