Napisz do nas:
846.00 zł Netto
Kompaktowe urządzenie do przygotowania krystalicznych kostek lodu. Doskonale sprawdzi się w małej gastronomii, np. w bufecie / barze, a także w użytku prywatnym.
| Moc przyłączeniowa | 0.24 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Właściwości | - |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. pełny zasobnik uzupełnienie zbiornika |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Sterowanie | Przycisk |
| Podblatowa | nie |
| Nadaje się do zabudowy | nie |
| Przyłącze wody | - |
| Klasa klimatyczna | ST |
| Środek chłodniczy | R600a / 0,035 kg |
| Chłodzenie | kompresor |
| Czujnik poziomu napełnienia | tak |
| Pojemność zasobnika | 1 kg |
| Produkcja maks. | 15 kg / 24 godz. |
| Produkcja przy pomocy | Pionowy system parownika |
| Kolor | Stalowo-szary |
| W zestawie | 1 szufelka do lodu |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 280 mm |
| głębokość | 380 mm |
| wysokość | 345 mm |
| waga | 10.4 kg |
| Pojemność zbiornika | 2.3 l |
| Wersja kostek lodu | Kształt kostki Przezroczyste |
| Rozmiar kostki lodu | - |
| Wydajność zbiornika wody | maks. 360 kostek lodu |
| Produkcja / cykl pracy | 24 kostek lodu |
| Ilość rozmiarów kostek lodu | 1 |
| Odpływ wody | tył |