Napisz do nas:
593.25 zł Netto
Wysoka wydajność mimo niewielkich rozmiarów – kompaktowa suszarka do rąk z czujnikiem podczerwieni i systemem automatycznego włączenia/wyłączenia jest wyposażona w wysokowydajnościową dyszę powietrza, umożliwiającą szybkie i dokładne suszenie rąk.
| Moc przyłączeniowa | 1,35 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Wyświetlacz cyfrowy | nie |
| Kolor | Kolor szary |
| Wersja | Montaż ścienny |
| Wydajność powietrza | 31,67 l / sek. |
| Automatyczny start/stop za pośrednictwem czujnika IR | tak |
| Właściwości | Funkcja automatycznego wyłączenia po odsunięciu rąk |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| W zestawie | Materiał mocujący |
| Czas suszenia maks. | Ok. 60 sekund |
| Temperatura powietrza | Ok. 80 °C |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 250 mm |
| głębokość | 170 mm |
| wysokość | 240 mm |
| waga | 3,6 kg |