Napisz do nas:
2,182.50 zł Netto
| Moc przyłączeniowa | 1.8 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Kolor | Kolor srebrno-szary |
| Wersja | Montaż ścienny |
| Wydajność powietrza | 47 l / sek. |
| Automatyczny start/stop za pośrednictwem czujnika IR | tak |
| Właściwości | 2 rzędy wysokowydajnych dysz powietrza Zbiornik na skondensowaną wodę pod urządzeniem, pojemność 0,6 litra Higienicznie i oszczędnie Filtr powietrza Czerwone oświetlenie LED w kanale powietrznym Funkcja automatycznego wyłączenia po odsunięciu rąk |
| W zestawie | Materiał mocujący |
| Czas suszenia maks. | Ok. 30 sekund |
| Temperatura powietrza | Równe temperaturze otoczenia |
| Materiał | Tworzywo sztuczne Z powłoką |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 295 mm |
| głębokość | 240 mm |
| wysokość | 650 mm |
| waga | 10.2 kg |