Napisz do nas:
269.25 zł Netto
| Moc przyłączeniowa | 2.1 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Wyświetlacz cyfrowy | nie |
| Kolor | Kolor biały |
| Wersja | Montaż ścienny |
| Wydajność powietrza | 53 l / sek. |
| Automatyczny start/stop za pośrednictwem czujnika IR | tak |
| Właściwości | Funkcja automatycznego wyłączenia po odsunięciu rąk |
| W zestawie | 1 listwa z tworzywa sztucznego do zamocowania na ścianie Materiał mocujący |
| Temperatura powietrza | Ok. 60 °C |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 244 mm |
| głębokość | 264 mm |
| wysokość | 200 mm |
| waga | 2.6 kg |