Napisz do nas:
763.50 zł Netto
| Moc przyłączeniowa | 2.1 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Wyświetlacz cyfrowy | nie |
| Kolor | Stal szlachetna |
| Wersja | Montaż ścienny |
| Wydajność powietrza | 58 l / sek. |
| Automatyczny start/stop za pośrednictwem czujnika IR | tak |
| Właściwości | Obracana dysza wylotu powietrza Funkcja automatycznego wyłączenia po odsunięciu rąk |
| W zestawie | Materiał mocujący |
| Czas suszenia maks. | Ok. 60 sekund |
| Temperatura powietrza | Ok. 60 °C |
| Materiał | Stal szlachetna Polerowane na wysoki połysk |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 260 mm |
| głębokość | 235 mm |
| wysokość | 210 mm |
| waga | 4.8 kg |