Napisz do nas:
2,409.75 zł Netto
Salamander z inteligentnym sterowaniem MDI spełni każde życzenie: moc grzewczą można regulować za pomocą funkcji opuszczania oraz poprzez dokładne cyfrowe ustawienie temperatury i czasu. Funkcja Memory oraz sygnał akustyczny po upływie czasu zapewniają zoptymalizowane procesy pracy. Energooszczędny tryb Eco umożliwia delikatne podgrzewanie potraw i oszczędność kosztów.
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 462 mm |
| głębokość | 515 mm |
| wysokość | 532 mm |
| waga | 33,8 kg |
| Źródło ciepła | Grzałka promiennikowa |
| Ilość grzałek | 1 |
| Ilość stref grzewczych | 1 |
| Strefy grzewcze osobno regulowane | nie |
| Regulowana wysokość grzałki | tak |
| Szerokość rusztu grillowego | 435 mm |
| Głębokość rusztu grillowego | 320 mm |
| Regulowana wysokość rusztu grillowego | nie |
| Funkcja utrzymania temperatury | tak |
| Funkcja automatycznego włączania | nie |
| Ręczne ustawianie czasu | tak |
| Pojemnik zbiorczy na tłuszcz | tak |
| Regulacja energii | Elektronicznie |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Sterowanie | Pokrętło MDI |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie Wł./wył. |
| Właściwości | Tryb Eco: oszczędność energii i wykorzystanie do podgrzewania Zdejmowany ruszt grillowy Pokrętło z wyświetlaczem cyfrowym do ustawiania temperatury i czasu Funkcja pamięci sygnał dźwiękowy po upływie czasu grillowania (0:10 - 9:30 minut) |
| W zestawie | 1 ruszt |
| Moc przyłączeniowa | 2,8 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |