Napisz do nas:
10,779.00 zł Netto
| Źródło ciepła | Grzałka/grzałki IR |
| Ilość grzałek | 3 |
| Ilość stref grzewczych | 3 |
| Strefy grzewcze osobno regulowane | tak |
| Regulowana wysokość grzałki | tak |
| Szerokość rusztu grillowego | 572 mm |
| Głębokość rusztu grillowego | 358 mm |
| Regulowana wysokość rusztu grillowego | nie |
| Funkcja utrzymania temperatury | tak |
| Funkcja automatycznego włączania | tak |
| Ręczne ustawianie czasu | tak |
| Pojemnik na tłuszcz | tak |
| Regulacja energii | Elektronicznie |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Przyłącze urządzenia | 3 NAC |
| Sterowanie | HI-TOUCH |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. Czas |
| Właściwości | - |
| W zestawie | 1 wspornik do zamocowania na ścianie 1 ruszt 2 uchwyty (ułatawiające wyjmowanie rusztu) |
| Moc przyłączeniowa | 4.5 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| szerokość | 585 mm |
| głębokość | 600 mm |
| wysokość | 515 mm |
| waga | 61.4 kg |
| Ilość programów do ustawienia | 3 |
| Ustawianie powierzchni grzewczych | Pełne lub zredukowane |