Napisz do nas:
10,356.00 zł Netto
| Materiał | Stal szlachetna |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 745 mm |
| głębokość | 590 mm |
| wysokość | 515 mm |
| waga | 70.6 kg |
| Źródło ciepła | Grzałka IR |
| Ilość grzałek | 4 |
| Ilość stref grzewczych | 2 |
| Strefy grzewcze osobno regulowane | tak |
| Regulowana wysokość grzałki | tak |
| Szerokość rusztu grillowego | 737 mm |
| Głębokość rusztu grillowego | 355 mm |
| Regulowana wysokość rusztu grillowego | nie |
| Funkcja utrzymania temperatury | nie |
| Funkcja automatycznego włączania | nie |
| Ręczne ustawianie czasu | tak |
| Pojemnik na tłuszcz | tak |
| Regulacja energii | Elektronicznie |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Przyłącze urządzenia | 3 NAC |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. |
| Właściwości | - |
| W zestawie | 1 wspornik do zamocowania na ścianie 1 ruszt |
| Moc przyłączeniowa | 6 kW |
| Napięcie | 380-400 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |