Napisz do nas:
2,154.00 zł Netto
| Materiał | Stal szlachetna |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 470 mm |
| głębokość | 510 mm |
| wysokość | 530 mm |
| waga | 38.8 kg |
| Źródło ciepła | Grzałka IR |
| Ilość grzałek | 1 |
| Ilość stref grzewczych | 1 |
| Strefy grzewcze osobno regulowane | nie |
| Regulowana wysokość grzałki | tak |
| Szerokość rusztu grillowego | 445 mm |
| Głębokość rusztu grillowego | 325 mm |
| Regulowana wysokość rusztu grillowego | nie |
| Funkcja utrzymania temperatury | nie |
| Funkcja automatycznego włączania | nie |
| Ręczne ustawianie czasu | nie |
| Pojemnik na tłuszcz | tak |
| Regulacja energii | Regulator mocy grzejnej |
| Wyświetlacz cyfrowy | nie |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie Wł./wył. |
| Właściwości | - |
| W zestawie | 1 ruszt |
| Moc przyłączeniowa | 2.8 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |