Napisz do nas:
1,234.50 zł Netto
Zapiekanie i utrzymanie w ciepła w samym centrum kulinarnych wydarzeń zapewni płynny przebieg pracy. W przypadku umieszczenia na stole roboczym, oba długie i otwarte boki salamandra zapewniają praktyczną obsługę z obu stron w obrębie kuchni lub w strefie serwisowej.
| Materiał | Stal niklowo-chromowa |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 620 mm |
| głębokość | 500 mm |
| wysokość | 362 mm |
| waga | 14.2 kg |
| Źródło ciepła | Grzałka promiennikowa |
| Ilość grzałek | 1 |
| Ilość stref grzewczych | 1 |
| Strefy grzewcze osobno regulowane | nie |
| Regulowana wysokość grzałki | nie |
| Wysokość w świetle | 160 mm |
| regulacja mocy | Bezstopniowo |
| Szerokość rusztu grillowego | 430 mm |
| Głębokość rusztu grillowego | 300 mm |
| Regulowana wysokość rusztu grillowego | tak |
| Funkcja utrzymania temperatury | nie |
| Funkcja automatycznego włączania | nie |
| Ręczne ustawianie czasu | nie |
| Pojemnik na tłuszcz | tak |
| Regulacja energii | Regulator mocy grzejnej |
| Wyświetlacz cyfrowy | nie |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Lampka kontrolna | urządzenie pracuje |
| Właściwości | - |
| W zestawie | - |
| Moc przyłączeniowa | 2.8 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |