Napisz do nas:
1,926.75 zł Netto
Świeżość na zawołanie – doskonałe akcesorium pozwalające uzyskać kawę najwyższej jakości: cyfrowy młynek do kawy, dzięki któremu uzyskasz świeżo zmielone ziarna w preferowanej ilości.
| Mechanizm mielący | Młynek tarczowy |
| Grubość mielenia | Ręcznie Regulacja bezstopniowa |
| Pojemność pojemnika na ziarna | 1 kg |
| Dozowanie regulowane | Od 5 do 12 g |
| Prędkość obrotowa maks. | 1 650 obr. / min. |
| Ochrona przed przegrzaniem | tak |
| Sterowanie | Elektronicznie |
| Wyświetlacz | tak |
| Funkcja automatycznego uruchomienia/zatrzymania | nie |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Właściwości | Funkcja ciągłego mielenia dla zmiennych ilości Wielojęzyczny ekran dotykowy Funkcja Memory dla 1 lub 2 filiżanek |
| Stopień ochrony | IP21 |
| Przystosowane do | Ekspresy do kawy z uchwytem filtra |
| Moc przyłączeniowa | 0,275 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Materiał | Stal szlachetna Tworzywo sztuczne Stal Lakierowana |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 215 mm |
| głębokość | 385 mm |
| wysokość | 515 mm |
| waga | 7,9 kg |