Napisz do nas:
1,614.75 zł Netto
Kompaktowy młynek dostosowany do różnych ziół i ziaren kawy. Młynek wyposażony jest w wytrzymałe ostrza ze stali nierdzewnej i atrakcyjną obudowę ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Urządzenie posiada jeden bieg, przez co jest proste w obsłudze. Doskonale sprawdzi się do lekkiego użytku w restauracjach, kawiarniach czy w domu.
| szerokość | 165 mm |
| długość | 390 mm |
| wysokość | 510 mm |
| materiał | stal nierdzewna |
| pojemność | 1000 g |
| zasilanie | elektryczne |
| napięcie | 230 V |
| moc | 275 W |
| waga | 8 kg |
| żarna | 60 mm |
| stopień ochrony | IP 21 |
| obroty na minutę | 1300 |