Napisz do nas:
1,586.76 zł Netto
■ prosty i niezawodny elektryczny młynek do kawy
■ dozownik kawy
■ licznik porcji
■ regulacja grubości mielenia: 5-12g
■ pojemność zasobnika kawy: 2 kg
■ pojemność zasobnika na zmieloną kawę: 600 g
■ silnik z zabezpieczeniem termicznym
■ maksymalny ciągły czas pracy: 30 min
■ dźwignia dozowania: prawo / lewo
■ podstawa wykonana z aluminium
■ manualny start/stop
| Numer katalogowy producenta | 00000440 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | MARFIL |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 220 mm |
| Głębokość | 400 mm |
| Wysokość | 650 mm |
| Pojemność | 2 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 350 W |