Napisz do nas:
2,082.36 zł Netto
■ łatwy w użyciu - mieli ziarna kawy bezpośrednio
do kolby
■ elektroniczny licznik porcji
■ dotykowy panel LCD
■ 3 programy
■ możliwość dozowania porcji dla pojedynczego
i podwójnego espresso lub praca ciągła w celu
uzyskania porcji o dowolnej wielkości
■ pojemność zbiornika kawy: ok. 1 kg
| Numer katalogowy producenta | 00025244 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | Kenia Tron |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 210 mm |
| Głębokość | 380 mm |
| Wysokość | 510 mm |
| Pojemność | 1 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 360 W |