Napisz do nas:
252.75 zł Netto
Doskonale nadaje się do przygotowania koktajli, drinków i mrożonych deserów, jak również do atrakcyjnej prezentacji owoców i dań lub do chłodzenia napojów.
| Pojemność pojemnika zbiorczego | 1,75 kg |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Wersja | Z pojemnikiem zbiorczym |
| Pojemność pojemnika na lód | 3,5 litra |
| Właściwości pojemnika na lody | Średnica górna: 140 mm otwór do napełniania: 40 x 60 mm Możliwość zdjęcia |
| Produkcja maks. | 15 kg / godz. |
| Stopień ochrony | IPX3 |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | 2 |
| Właściwości | Wyjmowany pojemnik zbiorczy 4 nóżki z przyssawkami |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Moc przyłączeniowa | 0,08 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Materiał | Stal szlachetna Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 172 mm |
| głębokość | 290 mm |
| wysokość | 460 mm |
| waga | 3,5 kg |