Napisz do nas:
2,603.16 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00001440 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | TRGM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 210 mm |
| Głębokość | 230 mm |
| Wysokość | 460 mm |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 150 W |