Napisz do nas:
1,302.75 zł Netto
Niezwykle wydajna kruszarka do lodu umożliwia przygotowanie nawet do 120 kg kruszonego lodu na godzinę, który posłuży Ci do przygotowania takich drinków i napitków jak caipirinha, mojito, mrożona kawa, a także innych napojów. Za bezpieczeństwo tego wydajnego urządzenia odpowiadają nóżki antypoślizgowe oraz przełącznik kontaktowy na pokrywie kruszarki.
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Wersja | Z zsuwnią do lodu |
| Pojemność pojemnika na lód | 3 l |
| Właściwości pojemnika na lody | Z pokrywą Możliwość zdjęcia |
| Produkcja maks. | 120 kg / godz. |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Magnetyczny przełącznik kontaktowy na pokrywie |
| Właściwości | 4 nóżki, antypoślizgowe |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Moc przyłączeniowa | 0.2 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Materiał | Odlew aluminiowy Stal szlachetna Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | Dostawa bez pojemnika zbiorczego |
| szerokość | 300 mm |
| głębokość | 185 mm |
| wysokość | 520 mm |
| waga | 5.4 kg |
| Maks. wysokość pojemnika zbiorczego | 165 mm |