Napisz do nas:
3,359.16 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00001441 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | TRG |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 450 mm |
| Głębokość | 210 mm |
| Wysokość | 230 mm |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 300 W |