Napisz do nas:
706.50 zł Netto
Dzięki kruszarce do lodu 300, pokruszony lód można łatwo wsypać bezpośrednio do szklanki przy ladzie. Niezależnie od tego, czy chodzi o napoje, czy dekoracje, kruszarka do lodu może być używana na miejscu na wiele sposobów.
| Maks. wysokość pojemnika zbiorczego | 170 mm |
| Materiał | Stal szlachetna Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | Dostawa bez pojemnika zbiorczego |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Wersja | Z lejem wyrzutowym |
| Pojemność pojemnika na lód | - |
| Właściwości pojemnika na lody | Z króćcem do napełniania Możliwość demontażu |
| Produkcja maks. | 60 kg / godz. |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Nie |
| Właściwości | - |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Moc przyłączeniowa | 0,25 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| szerokość | 175 mm |
| głębokość | 280 mm |
| wysokość | 490 mm |
| waga | 9,3 kg |