Napisz do nas:
561.75 zł Netto
Wózek na kosze do zmywarek – dzięki 7 parom prowadnic i możliwości obustronnego załadunku – oferuje dużo miejsca do składowania na niewielkiej przestrzeni, gdy zamierzamy przechować lub opróżnić kosze. Specjalna blokada zapobiega przesuwaniu, przewróceniu lub wypadnięciu koszy do zmywarek.
| Ilość par prowadnic | 7 |
| Odstęp pomiędzy parami prowadnic | 200 mm |
| Format prowadnic | 505 x 545 mm |
| Nośność na parę prowadnic maks. | 20 kg |
| Możliwość obustronnego uzupełniania | tak |
| Przystosowane do | kosze do zmywarek 500 x 500 mm |
| Blat roboczy | Nie |
| Właściwości | Rama z rury kwadratowej 25 x 25 mm Po jednej blokadzie koszy z przodu i z tyłu |
| W zestawie | - |
| Wersja | Prowadnice |
| Zakres zastosowania | sprzątanie przechowywanie |
| Nośność całkowita, maks. | 100 kg |
| Z uchwytem/uchwytami | nie |
| Kółka skrętne | 4 kółka skrętne, 2 z możliwością zablokowania |
| Średnica kółek | 100 mm |
| Odbojnik kółek | 4 sztuki, tworzywo sztuczne |
| Stan przy dostawie | Zestaw montażowy (łatwy montaż) |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 565 mm |
| głębokość | 555 mm |
| wysokość | 1 750 mm |
| waga | 15,8 kg |