Napisz do nas:
3,317.25 zł Netto
Solidny wózek do sprzątania wyróżnia się dużą nośnością i wyjątkowo dużymi prowadnicami w formacie GN 1/1.
| Wersja | Uchwyty na tace |
| Zakres zastosowania | sprzątanie |
| Nośność całkowita, maks. | 60 kg |
| Z uchwytem/uchwytami | nie |
| Kółka skrętne | 4 kółka skrętne, 2 z możliwością zablokowania |
| Średnica kółek | 120 mm |
| Odbojnik kółek | 4 sztuki, tworzywo sztuczne |
| Stan przy dostawie | Zestaw montażowy (łatwy montaż) |
| Materiał | Aluminium Stal szlachetna Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 460 mm |
| głębokość | 690 mm |
| wysokość | 1675 mm |
| waga | 21.6 kg |
| Ilość par prowadnic | 10 |
| Odstęp pomiędzy parami prowadnic | 115 mm |
| Format prowadnic | 1/1 GN 530 x 325 mm |
| Możliwość obustronnego doposażenia | tak |
| Przystosowane do | Tace typu Fast Food Tace do serwowania |
| Blat roboczy | Nie |
| Nośność na parę prowadnic maks. | 10 kg |
| Właściwości | - |
| W zestawie | - |