Napisz do nas:
792.00 zł Netto
| Wersja | Prowadnice GN |
| Zakres zastosowania | sprzątanie |
| Nośność całkowita, maks. | 80 kg |
| Z uchwytem/uchwytami | nie |
| Kółka skrętne | 4 kółka skrętne, 2 z możliwością zablokowania |
| Średnica kółek | 100 mm |
| Odbojnik kółek | 4 sztuki, tworzywo sztuczne |
| Stan przy dostawie | Zestaw montażowy (łatwy montaż) |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 450 mm |
| głębokość | 613 mm |
| wysokość | 1895 mm |
| waga | 20.2 kg |
| Ilość par prowadnic | 18 |
| Odstęp pomiędzy parami prowadnic | 80 mm |
| Głębokość pojemnika GN maks. | 65 mm |
| Możliwość obustronnego doposażenia | tak |
| Przystosowane do | 1/1 GN 1/2 GN 1/3 GN |
| Blat roboczy | Nie |
| Właściwości | Po jednym zabezpieczeniu pojemnika z przodu i z tyłu Rama z rury kwadratowej 25,8 x 25,8 mm |
| Nośność na parę prowadnic maks. | 10 kg |
| Nie wchodzi w zakres dostawy | Pojemniki GN |