Napisz do nas:
1,756.50 zł Netto
Wózek transportowy o wszechstronnym zastosowaniu, wyposażony w 16 par prowadnic – nadaje się do transportu wyposażonych pojemników 1/1 GN lub sprzątania tac w standardowym formacie stołówkowym.
| Ilość par prowadnic | 16 |
| Odstęp pomiędzy parami prowadnic | 145 mm |
| Format prowadnic | 500 x 360 mm |
| Możliwość obustronnego doposażenia | tak |
| Przystosowane do | Pojemniki GN 1/1 GN Standardowe tace stołówkowe (443 x 343 mm) |
| Blat roboczy | Tak, z relingiem |
| Właściwości | - |
| W zestawie | - |
| Wersja | Uchwyty na tace |
| Zakres zastosowania | transport sprzątanie |
| Nośność całkowita, maks. | 48 kg |
| Z uchwytem/uchwytami | tak |
| Kółka skrętne | 4 kółka skrętne, 2 z możliwością zablokowania |
| Średnica kółek | 125 mm |
| Stan przy dostawie | Zestaw montażowy (łatwy montaż) |
| Materiał | Stal niklowo-chromowa |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 925 mm |
| głębokość | 620 mm |
| wysokość | 1700 mm |
| waga | 38.0 kg |
| Szerokość powierzchni do ustawienia | 775 mm |
| Głębokość powierzchni do ustawienia | 530 mm |
| Wysokość relingu | 150 mm |