Napisz do nas:
602.00 zł Netto
W kuchni lub w serwisie – wózek na sztućce ułatwia tok prac w różnych obszarach. Sztućce zajmują niewiele miejsca, są dobrze posortowane i przechowywane – praktycznie i w sposób zapewniający wygodę użytkownikowi i niestanowiący obciążenia dla jego pleców podczas obsługi. Nakrycie stołów i sprzątanie przebiega szybciej i łatwiej dzięki wykorzystaniu mobilnych właściwości wózka na sztućce.
| Wersja skrzynki na sztućce | 4 przegrody szer. 511 x głęb. 286 x wys. 110 mm Wyjmowana Tworzywo sztuczne |
| Wersja półki | Szer. 590 x głęb. 310 mm stal nierdzewna |
| Odstęp między poziomami | 330 mm |
| Maks. nośność na poziom | 30 kg |
| Materiał | Stal szlachetna Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| Wersja | 1 półka 2 skrzynki na sztućce |
| Zakres zastosowania | sprzątanie przechowywanie serwowanie transport |
| Nośność całkowita, maks. | 60 kg |
| Z uchwytem/uchwytami | tak |
| Kółka skrętne | 4 kółka skrętne, 2 z możliwością zablokowania |
| Średnica kółek | 80 mm |
| Odbojnik kółek | 4 sztuki, tworzywo sztuczne |
| Stan przy dostawie | Zestaw montażowy (łatwy montaż) |
| szerokość | 595 mm |
| głębokość | 305 mm |
| wysokość | 1 205 mm |
| waga | 10 kg |