Napisz do nas:
507.75 zł Netto
Wózek do sprzątania z 7 parami prowadnic i dodatkową półką do wykorzystania. Przesuwanie pojemników skutecznie uniemożliwia obustronna blokada.
| Ilość par prowadnic | 7 |
| Odstęp pomiędzy parami prowadnic | 80 mm |
| Głębokość pojemnika GN maks. | 65 mm |
| Możliwość obustronnego doposażenia | tak |
| Przystosowane do | 1/1 GN 1/2 GN 1/3 GN 2/3 GN |
| Blat roboczy | Tak |
| Właściwości | Rama z rury kwadratowej 25 x 25 mm Po jednym zabezpieczeniu pojemnika z przodu i z tyłu |
| Nośność na parę prowadnic maks. | 8 kg |
| Nie wchodzi w zakres dostawy | Pojemniki GN blachy ruszty |
| Wersja | Prowadnice |
| Zakres zastosowania | sprzątanie |
| Nośność całkowita, maks. | 60 kg |
| Z uchwytem/uchwytami | nie |
| Kółka skrętne | 4 kółka skrętne, 2 z możliwością zablokowania |
| Średnica kółek | 100 mm |
| Odbojnik kółek | 4 sztuki, tworzywo sztuczne |
| Stan przy dostawie | Zestaw montażowy (łatwy montaż) |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 450 mm |
| głębokość | 620 mm |
| wysokość | 1010 mm |
| waga | 13.0 kg |
| Szerokość powierzchni do ustawienia | 390 mm |
| Głębokość powierzchni do ustawienia | 555 mm |
| Nośność blatu roboczego maks. | 5 kg |