Napisz do nas:
1,149.75 zł Netto
Wydajna i cicha praca: prędkość obrotową na poziomie gwarantującym wysoką wydajność 28 000 obrotów można programować i wykorzystywać całkowicie indywidualnie i w zależności od potrzeb: do przygotowania zup, drinków, koktajli, deserów czy kruszonego lodu. Dzięki przezroczystej osłonie urządzenie bez wątpienia doskonale nadaje się do obsługi baru.
Wydajna i cicha praca: prędkość obrotową na poziomie gwarantującym wysoką wydajność 28 000 obrotów można programować i wykorzystywać całkowicie indywidualnie i w zależności od potrzeb: do przygotowania zup, drinków, koktajli, deserów czy kruszonego lodu. Dzięki przezroczystej osłonie urządzenie bez wątpienia doskonale nadaje się do obsługi baru.
| Pojemność | 2.875 l |
| Wersja noża | Stal szlachetna 6-ramienny |
| Poziom napełnienia | 2.5 l |
| Ochrona silnika | tak |
| Moc przyłączeniowa | 1.68 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Sterowanie | Dotykowo |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Kolor | Czarny |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | na pojemniku W pokrywie |
| Osłona przed hałasem | tak |
| Prędkość obrotowa maks. | 28000 obr. / min. |
| Regulacja prędkości | 9 stopni |
| Funkcja pulsowania | tak |
| Materiał pojemnika do miksowania | Poliwęglan Przezroczyste |
| Właściwości | Zdejmowana osłona przed hałasem |
| Przystosowane do | Siekanie Miksowanie Przygotowywanie purée Robienie shake'ów Rozdrabnianie Kruszenie lodu |
| Nóżki | guma twarda |
| W zestawie | 1 dociskacz |
| Nie zawiera BPA | Tak 0,1 mg/kg |
| Materiał | Tworzywo sztuczne ABS |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 240 mm |
| głębokość | 300 mm |
| wysokość | 565 mm |
| waga | 9.1 kg |
| Programy | 3 programy do ustawienia z możliwością zapisu w pamięci (czas i prędkość) Ustawianie czasu: 0 - 180 sekund Tryb ciągły (możliwość indywidualnej regulacji) |